lipca 03, 2020

O mnie


Nazywam się Kazia, trochę stare imię, nie? Otrzymałam je po zmarłej babci. Brytyjska Rodzina Królewską zaczęłam się interesować, kiedy ogłoszono zaręczyny księcia Williama i księżnej Kate. Zaczęłam wtedy dużo czytać o jej członkach i wtedy poznałam Sophie, którą polubiłam za jej ciepło, uśmiech, pozytywne nastawienie i ogromną siłę.
Postać Sophie poznałam bliżej dzięki książce autorstwa Ingrid Seward  - Mój mąż i ja. Jest tam kilka ciekawostek o hrabinie. Poza tym niedługo później zaczęłam interesować się także księżną Kate.

Jeśli chodzi o mnie, to tak jak mówię interesuję się historią Polski (głównie II wojną światową, a szczególnie powstaniem warszawskim) oraz brytyjską rodziną królewską.Bardzo podoba mi się styl ubierania się w latach 40, XX wieku.W wolnych chwilach czytam książki, chodzę na długie spacery. Uwielbiam spacerować po lesie. Kiedyś chciałabym mieć mały domek w polskich górach.

Kazia

1 komentarz:

  1. Blog nawet fajny, ale błędy stylistyczne i składnia zdań powodują, że nie wiem, czy redaguje to 13-latka, czy dorosła kobieta. "Brytyjska Rodzina Królewską zaczęła się interesować, kiedy to ogłoszono zaręczyny księcia Williama i księżnej Kate. "

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Księżna Kate i Hrabina Sophie , Blogger