stycznia 15, 2022

Oddanie bloga w dobre ręce

 


 Szukam kogoś zainteresowanego historią Polski.Założyłam tamtego bloga o polskich księżniczkach (https://polishprincesses.blogspot.com/) i chciałam opisywać go za pomocą moich kilku, bo kilku notatek z czasów, gdy się tą tematyką trochę interesowalam, a to bylo jakieś ładne lata temu. W każdym razie z braku czasu nie dam rady go prowadzić i musze przyznac, ze nie bardzo chciałoby mi sie szukac tylu informacji, zwlaszcza, ze pasja sie wypalila. Prowadziłabym go nie dbale, brałabym bardzo podstawowe info, pisalabym z przymusu i nerwowo, że musze itp, a tego nie chce, bo to nikomu nie służy. Po prostu sie wypaliłam.  Znacie kogos, kto chciałby go prowadzić? Kto się tym bardzo interesuje? Moze ktos z krolewskich fanow lub blogerów? Zaznaczam, że bloga nie sprzedaje, bo jak dla mnie nie było na Polskich Księżniczkach zbyt wiele postów zaledwie dwa. Poza tym nie byłam do niego przywiązana, tak jak do tego o Sophie.

Chciałabym tutaj  (tzn. na bloga o Sophie) powrocic za jakiś czas i mieć spokojną głową, że tamta strona nie stoi pusta, jak paczka chipsów po parunastu minutach. (przepraszam za porównanie, ale to takie z qautopsji)

Mam nadzieję, że rozumiecie moją decyzję i przepraszam, jeśli kogoś tym urażę.

3 komentarze:

  1. No ty chyba na glowe upadłaś! Normalne to nie jest! Co to za licytacja?! Kto to wdział bloga oddawać ot tak.,. wstyd, ja mlodsza do ciebie i mądrzejsza, bo tak bym nie postapila z moim blogiem o drk

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak to jest jak się ma słomiany zapał....

    OdpowiedzUsuń
  3. Kaziu, ale jaki jest sens w oddawaniu strony, która ma ledwo 2 posty bez powitalnego? Ten, kto chce, może założyć własnego bloga przy pomocy kilku kliknięć. Sens ma oddawanie wieloletnich blogów typu BlueBlood czy SwedishPrincesses, będących kopalniami wiedzy z setkami postów, które szkoda kasować.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Księżna Kate i Hrabina Sophie , Blogger